• Dnia 27 stycznia 2024 roku w naszej szkole odbędzie się Zabawa Choinkowa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych uczniów wraz z rodzicami (ewentualnie z młodszym rodzeństwem) oraz naszych absolwentów (bez osób towarzyszących) do udziału w zabawie.

Osoby nieuczęszczające do naszej szkoły nie będą wpuszczane na zabawę choinkową.

W programie:

14.00 - jasełka

14.30 - rozdanie nagród z programu "Talenciaki"

15.00 - 16.00 - zabawy i gry dla młodszych dzieci

16.00 - pokaz strojów karnawałowych

17.00 - przybycie Świętego Mikołaja

18.00 - 20.00 - Dyskoteka szkolna

Przez cały czas będzie działał bufet, w którego menu znajdziemy:

- ciasta

- pizzerki

- frytki

- hot dogi

i wiele innych pyszności. Serdecznie zapraszamy do zakupu. :)

• ZABAWA W CHOWANEGO W SZKOLE

•       12 stycznia 2024 roku uczniowie klasy IV mieli okazję doświadczyć niecodziennego wydarzenia – zabawy w chowanego w szkole. W mroku nocy z możliwością korzystania z latarek poszukiwali siebie nawzajem. Dominujący czarny kolor strojów utrudniał poszukiwania. Wszystkim dzieciom towarzyszyło niesłabnące zaangażowanie, entuzjazm i radość. Zwycięzcą, czyli osobą, która najskuteczniej się chowała został Tymek. Wspólnie spędzony czas sprzyjał integracji a forma spędzenia czasu w murach szkoły pozwoliła odkryć ją na nowo jako przyjazną i kreatywną.

wychowawca klasy IV

• Święty Mikołaj dla "Słoneczka"

• Grudzień to czas dzielenia się dobrem, w tym miesiącu przypadają Mikołajki, Dzień Wolontariusza i najważniejsze święto w roku - Boże Narodzenie. Dlatego w ramach realizacji programu “Każdy inny - wszyscy równi” uczniowie naszej szkoły zostali Mikołajami. We współpracy z Kołem Wolontariatu i Samorządem Uczniowskim została zorganizowana świąteczna zbiórka artykułów plastycznych dla podopiecznych Ośrodka Rehabilitacji Słoneczko w Brzezinach i każdy uczeń, który wziął udział w akcji otrzymał medal z napisem “Św. Mikołaj dla Słoneczka”. W naszej szkole zaroiło się od Mikołajów, do akcji włączyły się również maluchy z młodszych grup przedszkolnych. Bardzo dziękujemy wszystkim dobroczyńcom. Najważniejsza jest radość i wdzięczność obdarowanych.

Informację przekazała pani Dorota Drożdż