To był wyjątkowy wieczór i noc, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Podczas nocowania w szkole świętowaliśmy wspólnie urodziny każdego z nas. Nie zabrakło pięknego i pysznego tortu, który stał się symbolem naszej klasowej integracji.
Wieczór upłynął także przy pizzy, sportowych aktywnościach i świetnej zabawie. Do późnych godzin korzystaliśmy z orlika i tyrolki, ciesząc się wspólnie spędzanym czasem. A gdy sen wciąż nie chciał przyjść, rozegraliśmy jeszcze mecze siatkówki i urządziliśmy zabawy na sali gimnastycznej.
Tradycyjnie nie mogło zabraknąć wyprawy po gorący chleb do pobliskiej piekarni. Kolejny raz pamiętała o nas pani Małgosia Wieczorek, która przygotowała dwie pyszne lemoniady. Swoją wyjątkową lemoniadą arbuzową poczęstowała nas również Weronika. Serdecznie dziękujemy!
Był to czas pełen rozmów, śmiechu i wspomnień. Rozmawialiśmy o tym, co było, ale także o tym, co będzie... Potrzebowaliśmy tego czasu dla siebie – czasu na budowanie relacji, wzajemne poznawanie się i po prostu bycie razem.
Małgorzata Kłosińska
wychowawczyni klasy VI
